Ласкаво просимо

Multicopy – лідер оперативної поліграфії Дніпра

Ми - команда, з багаторічним досвідом реалізації рекламних проектів і втілення креативних рішень, для розвитку Вашого бізнесу.
Наша компанія пропонує найбільш повний вибір послуг в інтер'єрному та широкоформатному друку, виробництві POS-виробів та поліграфії.

Безперервний розвиток, освоєння нових технологій, застосування сучасного обладнання, дозволяє все більшій кількості наших клієнтів завжди бути впевненими в тому, що вони швидко і якісно отримають весь комплекс послуг. Довіра найбільших компаній України та численних невеликих замовників мотивує та надихає нас! Приєднуйтесь!

MultiСopy це друкарня та поліграфічні центри з 10-річним досвідом створення та друку поліграфії, широкоформатного друку, виготовлення POS виробів та сувенірної продукції. Спеціалізуючись на оформленні та упаковці Вашого бізнесу рекламними, маркетинговими матеріалами та виробами, ми вивчили та впровадили виробництва найрізноманітніших продуктів та виробів, які стануть не замінними в оформленні та просуванні Вашого бізнесу, організації подій, оформлення вашого хобі та багато іншого.

Запрошуємо Вас до співпраці для досягнення поставленої мети та зростання Вашого бізнесу!

Продукция

Полиграфия, широкоформатная печать,
фотосувениры, корпоративные подарки,
POS-продукция

0