УФ-друк (1440 dpi)

Вимоги до макетів: Формат TIFF (білий в окремому каналі), колірна модель CMYK, всі шари злиті, не містить інших каналів, окрім CMYK та білого, чорний 60-50-50-100; градієнт білого каналу від 99%, масштаб 1:1, рекомендована роздільна здатність для фотоякості 150 точок/дюйм, але якщо в макеті багато тонких деталей або дрібний текст, рекомендуємо 300 точок.

Екосольвент (1440 dpi)

Вимоги до макетів: Формат TIFF (LWZ – компресія), колірна модель CMYK, всі шари злиті, не містить інших каналів, окрім CMYK, чорний 60; 50; 50; 100, масштаб 1:1, роздільна здатність не більше 150 dpi, але, якщо в макеті багато тонких деталей або дрібний текст, рекомендуємо 300 точок.

Smart UV (1080 dpi)

Вимоги до макетів: Формат TIFF (LWZ – компресія), колірна модель CMYK, всі шари злиті, не містить інших каналів, окрім CMYK, чорний 30; 30; 30; 100, масштаб 1:1, роздільна здатність не більше 150 dpi. Розмір файлу трохи більше 300 МБ.

Лазерне різання. Лазерне гравіювання

Вимоги до макетів: файли для лазерного різання надаються у графічних програмах - Corel Draw: збереження файлу у форматі ".cdr" до 13 версії; AutoCAD: збереження файлу у форматі .dxf або .dwg для версії 2004; Adobe Illustrator зберігає файл у форматі «.eps»; Adobe Photoshop: растрові формати ".tif", ".bmp", ".jpg" використовуються тільки для гравіювання; всі креслення мають бути виконані в масштабі 1:1; у векторному файлі для різання не повинно бути колірної заливки та накладених один на одного векторів; параметри ліній: ширина кривих - "0" або "Hairline"; всі вектори повинні мати замкнутий контур. Бажано, щоб усі елементи макета будувалися з мінімальним кіл-вом точок (вузлів); шрифти у файлі мають бути переведені в криві.

Нанесення на футболку, поло, світшот, бейсболку

Вимоги до макетів: файли у форматі *.psd, *.tif, *.jpg або *.png у колірній моделі RGB з роздільною здатністю не менше 300 dpi. (дозволяється CMYK, якщо друк без білого кольору) Машина розрізняє прозорий колір, як RGB 255:255:255, білий як RGB 254:254:254.

Еко-сумка

Вимоги до макетів: макети приймаються у форматі .png, .psd, .tiff. Колірні режими: CMYK, RGB. Для друку з білим кольором, якщо білий повинен друкуватись не по всьому контуру зображення, білий надсилати окремим шаром у режимі RGB:254-254-254. Максимальне поле друку: 340х380 мм.

 Фотокниги

Вимога до макетів: макет приймається у форматі *.tif посторінково у розмірі на 2 мм за периметром більше, ніж чистовий розмір сторінки. Колірна модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi.

Нанесення зображення на чашку

Вимоги до макетів: розмір макета - 180х85 мм, файли у форматі *.tif або *.jpg у колірній моделі RGB з роздільною здатністю не менше 300 dpi.

Поліграфія

Вимоги до макетів:

 1. Макети приймаються у таких форматах: *.pdf, *.ps *.psd, *.tif, *.jpg, *.bmp. Файли у форматах *.eps, *.ai приймаємо у версіях не вище за CS6. Файли у форматі  *.cdr  приймаємо у версіях не вище 16.
 2. Максимальний розмір файлу не повинен перевищувати 300 МБ.
 3. Формат верстки повинен бути на 4 мм більший за формат готового виробу (по 2 мм з кожної сторони під обріз).
 4. Всі значущі елементи (логотипи, текст тощо), щоб уникнути зарізки, повинні бути не менше ніж у 3 мм від країв формату готового виробу.
 5. Для виведення растрових зображень високої якості бажаний формат *.tif (стисненням) з роздільною здатністю не менше 250 dpi, але не більше 450 dpi.
 6. За замовчуванням, для всіх макетів, поданих у CMYK, ігноруються вбудовані профайли і передбачається колірний простір профайлу ISO Coated v2 (ECI).
 7. Для макетів поданих у RGB також ігноруються вбудовані профайли і мається на увазі колірний простір профайлу Spire RGB 2.1.
 8. Для коректного відображення кольору необхідна кольоропроба.
 9. Файли у форматі PSD подаються з растрованими текстовими шарами.

Векторна графіка:

 • всі тексти мають бути переведені в криві;
 • товщина ліній має бути не менше 0.1 мм або 0.3 пункту; лінії та контури повинні містити не більше 700 вузлів;
 • растрові зображення повинні бути вставлені у розмірі 100% (не полінковані);
 • файли Corel Draw, що надаються, не повинні містити в собі ефектів (лінз, тіней, прозоростей, текстурних заливок і т.д.);
 • Файли не повинні містити великої кількості об'єктів, інакше є ймовірність некоректного рипування на друкарській машині.
 • Якщо перекладаєте файли в Adobe Illustrator з високої версії в низьку, рекомендуємо, щоб розмір монтажних областей відповідав розміру макета, інакше утворюється величезна кількість масок за розміром монтажної області, при редагуванні яких можуть загубитися елементи макета.

ВАЖЛИВО!При публікації файлів з CorelDRAW X5 (версія 15 і більше) у PDF НЕ впроваджувати КОЛІРНИЙ ПРОФІЛЬ, інакше необхідно вказати в заявці на друк, що файл необхідно друкувати з урахуванням вбудованого профілю;
налаштування OVERPRINT надсилаються на друк відповідно до макету. БУДЬТЕ УВАЖНІ! Білий об'єкт із включеним Overprint буде відсутній на відбитку.

Верстка (лише Adobe InDesign):

 • не переведені в криві шрифти надаються окремо;
 • всі тексти мають бути в окремих (unlinked) блоках;
 • вбудовані об'єкти мають бути в масштабі 100% розміру вікна, в яке вони вставлені.
 • Шрифти, що надаються, повинні бути Т1, PS; без використання системних шрифтів.
 • Персоналізація: для цього виду друку, крім основного макета, необхідно надати базу змінних даних у форматі *.xls (Microsoft Excel).
 • Недотримання цих вимог знімає з друкарні відповідальність за якість друку.
 • Багатосторінкові документи.
  Нумерація сторінок у готовому виробі має відповідати нумерації сторінок усередині кожного документа. На одній сторінці документа для друку повинна бути одна сторінка готового виробу (не передавайте багатосторінкові макети розворотами).
  Сторінки обкладинки нумеруються окремо та готуються окремою публікацією. Публікація не повинна містити сторінок, які не використовуватимуться під час друку. По можливості, готуйте публікацію у вигляді одного файлу (не розбиваючи її на множину файлів, що містять 1-2 сторінки).

 Візитні картки

Вимоги до макетів: Макети приймаються у таких форматах: *.pdf, *.eps (не вище версії CS6), *.ai (не вище версії CS6), *.cdr (не вище 16 версії), *.psd, *. tif створені у програмах: Adobe IIIustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Corel Draw. Ваш макет має бути щонайменше на 4 мм більше формату готового виробу (по 2 мм з кожного боку) - тобто. 94х54 мм для стандартного розміру готової візитки 90х50 мм. Колірний режим CMYK. Всі значущі елементи (логотипи, текст і т.д.), щоб уникнути зарізки, повинні бути не менше ніж 3 мм від країв готового виробу (5 мм від країв вашого макета). Для виведення растрових зображень високої якості бажаний формат *.tif (без стиснення) з роздільною здатністю не менше 300 dpi. Для отримання чіткого тексту малих форматів, рекомендуємо текст надавати в кривих, а не в растрі.

Висічка

Вимоги до макетів: макет приймається у векторному форматі (*.cdr не вище 16-ї версії, *.pdf, *eps або *.ai не вище CS6. Колірна модель CMYK, роздільна здатність 300 dpi. На окремому шарі має бути висікання та біговка Висічка повинна бути одним контуром, чорна, найтонша лінія Біговка повинна бути одним контуром, блакитна штрих пунктир 2 мм проміжок, 3 мм лінія. вручну.

Шовкографія

Вимоги до макетів: технологія нанесення за допомогою шовкотрафаретного друку вимагає ширини ліній або пробілу не менше 0,35 мм. Мінімальний розмір шрифту щонайменше 5pt. Макети НЕ повинні містити елементи із застосуванням ефектів, таких як тінь, прозорість, градієнтні заливки, обведення контурів.

 Фотошпалери

Вимоги до макетів: формат файлу. CMYK, з глибиною кольору 8 біт на канал Всі шари злиті До основної висоті макета рекомендуємо додати 1 см на усадку фотошпалер при друкуванні.

Доопрацювання макетів здійснюється за тарифом 250 грн./год.

УВАГА! Наша друкарня не зберігає створені макети більше 3 місяців — ми зможемо записати їх на будь-який ваш носій інформації, щоб уникнути втрати.

Завантажити
0