Постдрукарська обробка

Ламінація
Для захисту зображень, документів та інших друкованих матеріалів ми пропонуємо ламінування. Завдяки різним видам плівки, можна вигідно підкреслити переваги зображення або приховати недоліки і точно надійно захистити та поранити. Виберіть глянсову або матову плівку та щільність.
Глянцеве або матове ламінування здатне візуально збільшити або приховати контрастність, зробити кольори яскравішими або приглушеними, а часом це єдиний спосіб зберегти початковий вигляд зображення та захистити від довкілля.

Бігування
Для складання листа на кілька частин застосовується біговка. Термін “бігівка” походить від слова “біг” – це рубець, завдяки якому лист легко і рівно згинається. Біг дозволяє уникнути тріщин та заломів на щільному матеріалі. Рівний згин дозволить захистити матеріал від розтріскування та розшаровування, а значить, виріб прослужить довше.

Фальцювання — складання друкованого виробу для завдання лінії згину або для надання йому кінцевого вигляду (наприклад, якщо це буклет). Застосовується без попереднього біговки для тонких паперів з нещільною запечаткою.

Перфорація — нанесення на виріб лінії відриву. За способом виконання повторює біговку, але із суттєвою різницею – використовується зубчастий ніж, який пробиває задану кількість отворів. Після перфорації можна легко відірвати потрібну частину листа.

Округлення кутів – це один із способів післядрукарської обробки, що застосовується для того, щоб надати закінченого, витонченого вигляду, поліграфічної продукції. Застосовується при виготовленні кишенькових календарів, дисконтних карток, візиток, запрошень тощо. Заокруглення кутів захистить Вашу поліграфічну продукцію від швидкого руйнування (відшарування ламінації, загнутості країв). Заокруглення країв дозволяє довго зберігати презентабельний вигляд поліграфічної продукції.

Обкладинка – це зшиття (скріплення) друкованих аркушів.
у нашому поліграфічному центрі ви зможете замовити такі види палітурки:

  • на пластикову або металеву пружину
  • термообкладинка
  • переплетення на поліграфічні болти
  • тверда обкладинка
  • на нитку
  • на скобу
0