Футболки з принтом

Футболки з принтом

Найпопулярніший у світі предмет гардеробу це футболка! Виберіть бажане зображення, розмір та колір та ваша унікальна футболка готова! Так просто зараз можна отримати модний та відомий аксесуар.

Залежно від вибраного вами зображення ми зможемо запропонувати вам кілька способів нанести їх на футболку:

  • якщо це напис, слово, гасло і ви хочете створити структуру (бархот, дзеркальний відтінок, сітка, вінілова основа) вам можуть підійти плівки (колір та структуру ви можете вибрати у наших менеджерів ), які вирізуються на початку за допомогою спеціального обладнання, готуються до перенесення на тканину та під високою температурою переносяться на футболку. Якщо потрібно надрукувати фото – є плівки з тканинним покриттям, на яке переноситься зображення, а потім під температурою закріплюється на футболку
  • прямий друк на готову футболку підійде для будь-яких зображень, для всіх кольорів тканини. Ми друкуємо водним безпечним чорнилом, стійким після перенесення на тканину до вигоряння. Принт на футболці виглядає яскраво і органічно, чорнило вбирається в тканину і не промацується при контакті.

Футболку з прямим друком вашого зображення на ній, вже можна
замовити на нашому сайті в категорії ДРУК НА ОДЯГУ

Виберіть колір, розмір, сторони нанесення зображення, додайте ваш макет або замовте у наших дизайнерів і в більшості випадків вже наступного дня ми відправимо вам готовий виріб!

 

Процес друку на футболці
0